Sklep Swojska Manufaktura w Poznaniu

sklep-swojska-manufaktura-poznan-smardzewska-2-tradycyjne-jedzenie-domowe- Swojska Manufaktura to Sklep z domowymi obiadami, garmażerką, swojskim mięsem i pysznymi wypiekami. 🤗

Mamy także ofertę cateringu okolicznościowego, a już wkrótce – dań wieelkanocnych! 🐰
Nasze produkty pochodzą od lokalnych rolników i są zawsze najwyższej jakości! Posiadamy swoją wędzarnię, a wszystkie kiełbasy przyrządzamy sami – zgodnie z przedwojenną recepturą. 💪
 
📍 Nasz sklep znajduje się przy ul. Smardzewskiej 2 (wejście od ul. Jawornickiej) w Poznaniu i jest otwarty od wtorku do piątku w godz. 9-18.
ZAPRASZAMY!
mswojska-manufaktura-poznan-smacznie-sklep-0jedzenie

 

Dlaczego powstała Swojska Manufaktura?

Z miłości do gotowania!

Gotowanie z produktów, które wyhodowało się samemu we własnym ekologicznym ogrodzie, stanowi niesamowitą przyjemność dla Nas ale również dla Was… Warzywa i owoce mają intensywniejszy zapach i smak. Z naszego ogrodu pozyskujemy rownież zioła, które nadają naszym wyrobom niesamowity aromat.

Z roku na rok powiększamy nasz eko ogród, aby w końcu stać się samowystarczalną kuchnią.

Jaja pozyskujemy tylko od kur z wolnego wybiegu, natomiast mięso i inne warzywa od zaufanych, lokalnych rolników. A wszystko po to aby dostarczyć Wam najwyższą jakość produktów, które zaspokoją Wasze potrzeby i oczekiwania.

Kto zarzadza Swojska Manufakturą?

Właścicielką Swojskiej Manufaktury jest Milena Fimińska.

Kilka słów od Mileny:
Jestem miłośniczką dobrej kuchni. Wszystkie zaprezentowane w ofercie dania przygotowujemy samodzielnie, w podpoznańskiej kuchni, nie używając przy tym żadnych sztucznych substancji i korzystając z produktów najwyższej jakości od lokalnych rolników i dostawców.
Gotując, korzystam z międzywojennych przepisów mojej rodziny. 
mswojska-manufaktura-poznan-smacznie-sklep-jedzenie-milena
 

 


sklep-swojska-manufaktura-poznan-smardzewska-2-tradycyjne-jedzenie-domowe-
Możecie nabyć u nas jedzenie prawie że na cały dzień – na obiad, deser i kolację! A na śniadanie też się coś znajdzie.

Przyjmujemy zamówienia cateringowe okolicznościowe (imieniny, komunie itp)

Wiejskie, swojskie smaki, które przeniosą nas do czasów dzieciństwa, gdy jedliśmy pyszne babcine wyroby, stare receptury międzywojenne, wyjątkowe dla podniebienia, wartościowe, bez zbędnych dodatków. Czysty, idealny smak, warzywa eko, naturalne przyprawy i zioła dla lepszego zdrowia i samopoczucia.

A co mówią klienci?