Swojska manufaktura

Sklep firmowy Poznań Swojska Manufaktura

Swojska Manufaktura to rodzinna, mała firma produkująca tradycyjne wędliny, produkty garmażeryjne, bez śladu chemii i sztucznych konserwantów.

Oferujemy:
wiejskie, swojskie smaki, które przeniosą nas do czasów dzieciństwa, gdy jedliśmy pyszne babcine wyroby, stare receptury międzywojenne, wyjątkowe dla podniebienia, wartościowe, bez zbędnych dodatków. Czysty, idealny smak, warzywa eko, naturalne przyprawy i zioła dla lepszego zdrowia i samopoczucia.

Nasz sklep przy ulicy Smardzewskiej 2 w Poznaniu:

Sklep Swojska manufaktura Poznań, Smardzewska 2

O sklepie „Swojska manufaktura” w Poznaniu

SWOJSKA MANUFAKTURA powstała z miłości do gotowania. Gotowanie z produktów, które wyhodowało się samemu we własnym ekologicznym ogrodzie, stanowi niesamowitą przyjemność dla Nas ale również dla Was… Warzywa i owoce mają intensywniejszy zapach i smak. Z naszego ogrodu pozyskujemy rownież zioła, które nadają naszym wyrobom niesamowity aromat.
Z roku na rok powiększamy nasz eko ogród, aby w końcu stać się samowystarczalną kuchnią.

Jaja pozyskujemy tylko od kur z wolnego wybiegu, natomiast mięso i inne warzywa od zaufanych, lokalnych rolników. A wszystko po to aby dostarczyć Wam najwyższą jakość produktów, które zaspokoją Wasze potrzeby i oczekiwania.

A co mówią klienci?

opinie